EVENT Z OKAZJI DNI RZEMIOSŁA

Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Leżajsku serdecznie zaprasza na Uroczyste Obchody Dni Rzemiosła realizowane w ramach projektu „Rozwój i promocja kształcenia dualnego w rzemiośle” które odbędą się 13.06.2023r. o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Giedlarowej nr 320 .

W dniu 13.06.2023r. odbył się pierwszy Event z Okazji Dni Rzemiosła organizowany przez Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Leżajsku , realizowany w ramach projektu „Rozwój i promocja kształcenia dualnego w rzemiośle” . Podczas Eventu zostały rozdane nagrody dzieciom biorącym udział w Konkursie zatytułowanym „Zawody rzemieślnicze w moim środowisku”. Konkurs realizowany był w ramach projektu w  dwóch grupach wiekowych- dla klas I-IV oraz V-VIII. Łącznie wzięło udział 100 dzieci. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni.